NÁŠ TÝM
Michal Smrek
Chief Executive Officer

Michal Smrek was principally responsible for the creation of R2G. He now leads the team and has overall responsibility for its success. He focuses on deal flow, family liaison and management of R2G  and its projects.

Jakub Dyba
Head of New Investments

Jakub Dyba is R2G’s Head of New Investments. He focuses on deal origination, evaluation and execution. Jakub joined R2G from Genesia, a leading boutique investment bank, where he was managing partner. Prior to establishing Genesia Jakub worked at Credit Suisse First Boston as an equity analyst, equity trader and investment banker in Prague, London and New York.

Michal Šlemr
Investment Portfolio Manager

Michal is a member of the principal family and as a son of our owner he looks after R2G‘s investor and portfolio relations. Prior to joining R2G he worked at CGS in several departments during his studies at the University of Economics, Prague.

Damian Beaven
Transakční ředitel

Damian Beaven je anglický právník s více než 20 lety korporátních a transakčních zkušeností v regionu CEE. Před nástupem do R2G byl partnerem v mezinárodní právnické společnosti a podílel se na několika nejvýznamnějších transakcí v oblasti fúzí a akvizic v regionu. Než přesídlil do Prahy, působil ve společnosti Gouldens v Londýně. Damian mluví anglicky a německy.

Alena Naatz
Ředitelka správy rodinných společností

Alena Naatz vede skupinu správy portfolia R2G. Je zodpovědná za monitorování a podporu portfoliových společností. Do R2G přišla ze mezinárodní právnické společnosti, kde byla partnerem v oblasti fúzí a akvizic, korporátní a regulační skupiny. Alena má také významné transakční zkušenosti. Hovoří anglicky a německy.

Aleš Zídek
Ředitel – strukturování a oceňování

Aleš Zídek je v R2G zodpovědný za finanční řízení daně a komplexní ocenění. Přišel z mezinárodní právnické společnosti, kde vedl daňové oddělení pro CEE. Aleš má rozsáhlé zkušenosti se složitými daňovými strukturami a finančním modelováním. Aleš vystudoval kybernetiku a je registrovaný český daňový poradce.

Marek Škréta
Ředitel a hlavní poradce správy majetku

Marek Škréta přináší do R2G hluboké znalosti ze správy majetku a odborné investiční znalosti z veřejných i soukromých trhů, ktere ziskal ve funkci ředitele Wealth Managementu pro střední Evropu ve společnosti UBS a v předcházejicich zaměstnáních ve firmách Credit Suisse, Boston Venture a Europa Capital Management.

Věra Bechyňová
Správa majetku a lidské zdroje

Věra Bechyňová je členkou týmu správy majetku a ředitelkou lidských zdrojů v R2G.
Než nastoupila do R2G, byla členkou představenstva ČGS, kde zastávala I pozici mluvčí a ředitelky lidských zdrojů.
Řídí take chod Martinického paláce, renesanční budovy postavené v 16. století a sídlo kanceláře R2G.
Hovoří plynně anglicky a francouzsky.

Libor Koďousek
Risk manažer/Treasury manažer

Dalibor Techlovský
Portfolio manažer

Vendula Vašátková
R2G Art Foundation