NÁŠ TÝM
Michal Smrek
CEO

Michal Smrek stál za vytvořením R2G. Vede tým R2G a má celkovou odpovědnost za jeho úspěch. Zaměřuje se na přímé investiční příležitosti, úzkou spolupráci s rodinami a řízení R2G a jeho projektů.

Jakub Dyba
Investiční ředitel

Jakub Dyba vede přímé investice v R2G. Zaměřuje se na hledání a vyhodnocování investičních příležitostí a jejich následné provádění. Jakub se k R2G připojil ze společnosti Genesia, investičního butiku, kde zastával funkci generálního partnera. Před založením Genesie pracoval ve firmě Credit Suisse First Boston jako akciový analytik a jako obchodník a investiční bankéř v Praze, Londýně a New Yorku.

Michal Šlemr
Investment portfolio manažer

Michal má jako rodinný příslušník a syn zakladatele R2G na starost pečování o společnosti a investiční produkty v portfoliu R2G. Michal před příchodem do R2G v říjnu 2016 pracoval v několika oddělení v České gumárenské společnosti během svých studií na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Damian Beaven
Transakční ředitel

Damian Beaven je anglický právník s více než 20 lety korporátních a transakčních zkušeností v regionu CEE. Před nástupem do R2G byl partnerem v mezinárodní právnické společnosti a podílel se na několika nejvýznamnějších transakcí v oblasti fúzí a akvizic v regionu. Než přesídlil do Prahy, působil ve společnosti Gouldens v Londýně. Damian mluví anglicky a německy.

Alena Naatz
Ředitelka správy rodinných společností

Alena Naatz vede skupinu správy portfolia R2G. Je zodpovědná za monitorování a podporu portfoliových společností. Do R2G přišla ze mezinárodní právnické společnosti, kde byla partnerem v oblasti fúzí a akvizic, korporátní a regulační skupiny. Alena má také významné transakční zkušenosti. Hovoří anglicky a německy.

Aleš Zídek
Ředitel – strukturování a oceňování

Aleš Zídek je v R2G zodpovědný za finanční řízení daně a komplexní ocenění. Přišel z mezinárodní právnické společnosti, kde vedl daňové oddělení pro CEE. Aleš má rozsáhlé zkušenosti se složitými daňovými strukturami a finančním modelováním. Aleš vystudoval kybernetiku a je registrovaný český daňový poradce.

Marek Škréta
Ředitel a hlavní poradce správy majetku

Marek Škréta přináší do R2G hluboké znalosti ze správy majetku a odborné investiční znalosti z veřejných i soukromých trhů, ktere ziskal ve funkci ředitele Wealth Managementu pro střední Evropu ve společnosti UBS a v předcházejicich zaměstnáních ve firmách Credit Suisse, Boston Venture a Europa Capital Management.

Věra Bechyňová
Správa majetku a lidské zdroje

Věra Bechyňová je členkou týmu správy majetku a ředitelkou lidských zdrojů v R2G.
Než nastoupila do R2G, byla členkou představenstva ČGS, kde zastávala I pozici mluvčí a ředitelky lidských zdrojů.
Řídí take chod Martinického paláce, renesanční budovy postavené v 16. století a sídlo kanceláře R2G.
Hovoří plynně anglicky a francouzsky.

Libor Koďousek
Risk manažer/Treasury manažer

Dalibor Techlovský
Portfolio manažer

Vendula Vašátková
R2G Art Foundation